Kapsamlı bir sertifika ’ piyasada sorunlardan kaçınmak için

Güvenlik pazarı

Yeni Samsung Not 7 alev. Ne kadar bir ürün piyasadan çekilme?

Çok olanlar için bile daha fazla üretim sınırlı, bir uyumsuzluk ürünün maliyetini önemli ölçüde ürün zaten dolaşımda olduğunda algılarsa büyüktür, olmak karşılaştırıldığında tespit ve sertifikalı çözüldü.
Bazı durumlarda da Binbaşı üzerinde test uluslararası markalar güveniyor. ve sertifika kalite garantisi değildir.

L ’ tüm gerekli standartları bir ürünün sertifika sırasında aslında karmaşıklık meselesi olduğunu ve uygun yürütme hassas ile birlikte büyük bir teknik yeterlilik gerektirir.
Bu alanda çalışanlar tanımlamalar ve üreticileri ve tedarikçileri bireysel bileşenleri tarafından sağlanan belgelerine değerlendirmede çok dikkatli olmak gerekir, Çünkü bazı durumlarda tam olarak ürün gerçekliği yansıtmaz.Uyulmaması ürünün

Test ederek çalışmaları yürütülen ve onun müşteri ve ürün dolaşımda olduğunda ciddi sorunlardan kaçınmak için korunma, sertifika laboratuvar hedefliyor. Ancak bazı istemciler bu rolün farkında değil, Özellikle onlar gecikmeler planlama aşamasında kaydederseniz sertifika her ne pahasına elde etmek için kör bir arzu hakim olabilir, uzun sürede.

Çoğu durumda, bu katılımı sırasında önerilir Sertifika SICOM test olarak bir laboratuvar, yetkili bir kişi tarafından ve ile karakterize bir ’ aşırı bakım ürün ve müşteri güvenliğiniz için.

Sakin ile piyasada ürün girmek için, tam güvenlik ve tüm uygulanabilir standartlara uyumu, SICOM test emin konuşmak (info@sicomtesting.com)

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *