Elektrikli mobilya ürünleri: Seminer Federlegno 27 Haziran

Resepsiyon

Mobilya ürünleri parça bileşenleri için pazar sanayi üreticileri için kapsam ve özel ilgi büyüyor: koltuklar, yüksekliği ayarlanabilir çalışma masaları, Motorlu yatak, Kablosuz bağlantı ile mobilya elemanları, günlük hayatımızda hızla yayılıyor, hem özel hem de profesyonel.

Çarşamba 27 Haziran 15.00 genel merkezinde Federlegno Milano olacak mobil kaydı ekleme ve üreticilerin sorumluluklarını ve, deşarj hakkında bilgilendirmek Avrupa hukuk bağlamında tanımlamak amacı ücretsiz eğitim toplantısı yükümlülüklerini. Atölye Dr katılımını öngören. Andrea Grace, Laboratuvar Müdürü CATAS ahşap-mobilya sektörü için, ve Dr. Roberto Passini, Direktörü SICOM test, Laboratuvar test ve sertifikasyon elektrik ürünleri, Elektronik ve radyo.

Ay Avrupa pazarında yer almak isteyen üreticiler için destek sağlamak için CATAS ve iş test SICOM birlikte, onun mobilya uygun olarak uygulanabilir elektrikli.

Konferans ilgili yönergeleri sınıflandırılması başlayan elektrikli mobilya Avrupa'nın durumunu gösteren amacı vardır ve daha sonra bazı tipik durumlarda analiz taşındı.

Eğer olay için ücretsiz on line aşağıdaki kayıt olarak abone bağlantı.

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *