Elektrikli mobilya ürünleri: Seminer Federlegno 27 Haziran

scrivania

Mobilya ürünleri parça bileşenleri için pazar sanayi üreticileri için kapsam ve özel ilgi büyüyor: koltuklar, yüksekliği ayarlanabilir çalışma masaları, Motorlu yatak, Kablosuz bağlantı ile mobilya elemanları, günlük hayatımızda hızla yayılıyor, hem özel hem de profesyonel.

Çarşamba 27 Haziran 15.00 genel merkezinde Federlegno Milano olacak mobil kaydı ekleme ve üreticilerin sorumluluklarını ve, deşarj hakkında bilgilendirmek Avrupa hukuk bağlamında tanımlamak amacı ücretsiz eğitim toplantısı yükümlülüklerini. Atölye Dr katılımını öngören. Andrea Grace, Laboratuvar Müdürü CATAS ahşap-mobilya sektörü için, ve Dr. Roberto Passini, Direktörü SICOM test, Laboratuvar test ve sertifikasyon elektrik ürünleri, Elektronik ve radyo.

Da mesi CATAS e Sicom testing collaborano al fine di fornire supporto ai fabbricanti che intendono immettere nel mercato europeo i propri arredi elettrificati in conformità alle normative applicabili.

Il convegno ha proprio l’obiettivo di illustrare la situazione degli arredi elettrificati in ambito europeo partendo dall’inquadramento delle direttive applicabili e passando poi all’analisi di alcuni casi tipici.

E’ possibile iscriversi all’evento gratuitamente registrandosi on line al seguente bağlantı.

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *