Sicom ana yankısız oda kutladı 5 yıl!

Yıldönümü Yansımasız Oda

SICOM test s.r. l. Bu gün onun ana gerçekleştirilmesinin 5 yıl dönümü kutluyor Yansımasız Oda ölçmek için kullanılan EMC.
Laboratuvar SICOM kullanır ve daha önceki tüm büyük dördüncü büyük Yansımasız oda burası: Bir oda, 6 x 6 x 9 metre ile iki precombustion Odaları. SICOM önemli bir adım temsil etmiş ve de l ’ yeni bir döküldü alınıyor, Bu önemli bir çalışma aracı barındırmak için gerekir.

(’ büyütmek için resmin üzerine tıklayın)

Çalışmalar ve deneyler Yansımasız emsal ile yapılan SICOM bu konuda iyi bir yargı geliştirmek izin ve Oda geçerli düzenini tanımlamak için yardım ’ çözümleri. D ’ diğer yandan SICOM Odalar diğer şirketler için kurmuştur, Telekom İtalya da dahil olmak üzere, ve her durumda ’ esneklik tasarımcıları her bütçeye uygun çözüm önerileri izin ve l için kırpılmışmüşterinin belirli gereksinimleri. Gerçekten de, Bazen yenilik ve malzeme açısından daha cesur olmanı etkinleştirmek için sadece ucuz çözümler edildi, ve sonunda onlar olağanüstü performans sundu.

Şimdi döner Oda 5 daha geleneksel standartları test için uygundur yansıtıcı yere eski; ve onun büyüklüğü nedeniyle tam olarak karşılayan Avrupa ve Kuzey Amerika için gereksinimleri olanlar ortamlar ölçme.
En küçük Odalar aslında site performans özelliklerine sahip olmayabilirsiniz (NSA, Normalleştirilmiş sitesi zayıflama) kendi standartları düşük frekanslarda. Ancak, yeterli büyüklükte Odalar çok yaygındır ve doğal olarak da pek çok akredite laboratuarlarda kullanılan. Aralarında bazıları bir Akreditasyon site kullanan ancak sonra başka müşteriler için ölçümleri yapın; Bazı durumlarda, söz konusu site bir akredite tüm sitedir ’ açın, Şu anda değil emisyon ölçümleri için de önlemler dokunulmazlık için uygun bir çözüm, yüksek gürültü seviyesi nedeniyle ’ ’ ortamı ve bu yasalar vietano ölçümleri fotoğraf çekerken sorunu bozuklukları için.

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *