Uyumlaştırılmış standart TR yenilik 300 328

radyo kulesi

Belgili tanımlık yeni yorum 1.9.1 uyumlaştırılmış standart TR 300 328 yürürlüğe giren 30 Kasım 2016 önceki değiştirme 1.8.1 in 2012.

Norm, Telsiz Spektrumu Strateji belirleme doğru kullanımı, veri iletimleri bandında adanmış sabit ve mobil cihazları piyasada yerleştirerek düzenler 2,4 GHz .
Tüm teknolojik ürünler piyasada yerleştirilir ve RLANs olarak kablosuz bağlantılar oluşturabilir, Bluetooth, ZigBee Avrupa direktifleri ile onların uyum göstermek için standart bu yeni sürümü karşı kontrol edilmelidir.
Hangi ile kablosuz teknolojiler gelişmekte olan hız verilen, sık düzeltme ve güncelleştirmeleri için kullanılan standartlar uygulanır, ve üreticilerin ürünlerini Bu standartlara uygunluğu Avrupa piyasada pazarlanan olabilir göstermek için gerekli olan.

Belgili tanımlık yeni yorum getiren nedir 1.9.1

Kablosuz alıcı çoğalırlar ve spektrum paylaşımı üzerinde güncelleme odaklanmaktadır en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir. Belgili tanımlık yorum 1.9.1 TR 300 328 Yeni tanımları ve önceki sürümü açıklığa kavuşturulması tanıttı. Değer sınırları ve özel testler yayın belirli yönleri ile ilgili olarak gerekli olan, Bazen ile ’ kullanılan yöntemler test etmek için değişiklikleri uygulama.

TR kabul yönleri 300 328 v 1.9.1Radyo dalgaları

Aşağıdaki konular standart dikkate alınır:

• Çıkış gücü
• Sahte emisyon
• Verici fonksiyonları
• Bant genişliği kullanımı
• Adaptasyon
• Alıcı fonksiyonları

Standart ürünlerin yeni sürüme yükseltmek nasıl?

Her zaman olduğu gibi ayrı inceleyerek gerektirir. Genel olarak, yeni giriş verilen ’ sınırları, eski sürümü altında sertifikalı ekipman tekrar test edilmelidir, Çünkü test sonuçlarını elde sürümü uyum göstermek için kabul edilebilir değil 1.9.1.

Özellikle dikkat zaten standart eski sürümüne göre sertifikalı radyo modülleri entegre üreticileri sormalısınız, Bu sertifika daha fazla değer olduğundan 30 Kasım 2016.

Danışmanlık için, tırnak ve test hazırlık ile Avrupa'da satılan ürünlerde gözden geçirin 2.4 GHz, sen-ebilmek yazmak için info@sicomtesting.com .
20 yıllık tecrübesi hizmetinizdedir, profesyonellik ve doğrulama laboratuvarları.

 

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *