Şeylerin Internet, birbirleriyle ilişkili bir şartla gerek ilkel olduğunu: güvenliği!

Çok ev

Şeylerin Internet (IOT) doğal niteliğindedir, ve yön, son on yıl tüm teknolojik buluşlar. Arabağlantı şeyler bağlanır görünmez iplik olduğunu, onları konuşmak, insanlığın hizmetinde etkileşim ve işbirliği. Ev Otomasyonu, Akıllı araba, Ayrıca transoceanico Sanayi yenilikçi, Otomasyon ve Hizmetleri. Çarpıcı örnek okul ve elektronik kayıtların olduğunu, her zaman ailesine bağlı kim, günün herhangi bir saatinde, Matematik testi veya herhangi bir mazeretsiz devamsızlık sonucunu kontrol edebilirsiniz.

Şeylerin Internet ve tüm türevleri on yıl öncesine kadar hayal bile edilemeyen profesyoneller için iş yaratıyor. Bir yan uzmanlar Sosyal Medya Yöneticisi Eurovision Şarkı Yarışması yeni bu konuda hakim yeteneğine, profiller vardır yüksek İhtisas temel arabağlantı düzgün çalışmasını ve güvenlik bölümü olan aktörlerin emin olmak için.

En büyük güçŞeylerin Internet farklı nesnelere bağlanma olanağı olduğunu, Bütün sınırları veya uyumluluk malzemelerin aşan, Boyut ve kapsamı. Nerede alarm sistemi kapılar ve gates ile iletişim kurmak için kullandığı akıllı ev aklımıza, aydınlatma sistemi Smartphone-e doğru bağlandığından ve nereye, en az, en son teknoloji, Uzaktan su için küvet doldurmak için. Harika ama kim denetleyen reçel dişli değil? Adam: Süper kalifiye teknisyen ve mühendisleri adanmış kontrolleri ve testleri ile nesneleri ve ürünleri piyasada yer altında olduğundan emin olun.

Şeylerin Internet Güvenlik ile el ele gider ve, daha iddialı ve teknolojik ürünler pazara getirilen daha uyanık ve dikkatli olmak gerekir. Bile Avrupa Komisyonu bir sürü iş çok hızlandırmak için ne verilir ve, aynı zamanda güvenlik standartlarını artırmak. Avrupa topluluğunun kurallar özellikle ekipman arasındaki bağlantıyı ele alması gereken atıfta ve birbirlerine sınıflandırma ve bu tür nesnelerin test evrensel bir sistem yaratmak çok farklı nesneleri.

Bir sınıflandırma sistemi ve belirli bir dizi soru kesinlikle doğal ve mantıklı cevap vermeye sınama. Örneğin, çamaşır makinesi ev kablosuz ağa bağlanırsanız ne olacak? Bağlantıyı nasıl olacak? Her şeyden önce sonuç ne olacak? Tablo smartphone uzatılabilir duruma gelirse (Belki de sadece bir akşam yemeği partisi ve sizin için yemek yapıyorsun ne zaman ekranı kaplamasını istediğiniz) kim ya da ne her şey güvende olur garanti?

BilgiŞeylerin Internet Bu üreticilerin de etkileyen bir sorunu. Ne zaman yavaş tencere tencere-ecek var olmak ağ ana şirket düzenlemeler güncel olmasını gerektirir, potansiyeli ve riskleri.

bağlı arabalar

Birbirine bağlı Araçlar

Ve burada nesneler arasında ilişki yeniden, Internet ve insan. Şeylerin Internet Sadece yeni uzmanları oluşturur ama aynı zamanda büyük oyuncular arasında yeni ilişkiler sektöründe büyük bir makro içermeyen hem çevrimdışı ve çevrimiçi oluşturur. Artı daha fazla işler ağ iletişim kurar, yüksek koruma ve güvenlik standartları ile kaza riskini azaltır, bile ciddi.

, IOT arkasındaki parlak renk teknoloji, Uzaktan kontrol ışıklar glamour, sensörler ve seçin ve yönetmek servis taleplerini, adamın ilkel birbirleriyle ilişkili gerek evrimi anlatıyor. Yunanlılar Agora kavramı ile zaten söylediler, Sosyal hayvan tanımını icat Aristo dedi, Hatta televizyon ama bu, Nell ve onun ilk büyük yayın #8217;, dil açısından bir İtalya birleştirmeye görev birçok lehçeleri arasında bölünmüş. Bir ağın parçası olmak, bir sosyal sistem adam için temel bir ihtiyaçtır. Şeylerin Internet doğal evrimi olduğunu, Sadece nesneleri ve ekipman bağlanır ama ilgilidir ve sanayi kullananlar tüm insanlara büyük bir sistem.

SICOM Bu çevrimdışı ve çevrimiçi erişim açık bir örnektir. Onun özel laboratuvarlar, üreticileri ve girişimciler ve hedef pazar arasında bağlarım. Bir dizi belirli test sayesinde, üzerinde kalibre edilmiş Avrupa mevzuatı ve #8217 gelişmeye endüstri ve;, SICOM iş güvenli ürünler girmek için şirketler anneler ile işbirliği yapmaktadır. Onun felsefesi, biraz mantık gibi hiper bağlantı ve ağ, Bu mükemmel bir çözüm arayışı içinde çok yetenekli teknisyenler arasında diyalog.

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *