BİZE pazar ve FCC sertifika

FCC ve CE işaretli devre

Uluslararası piyasalarda ürünlerini başlatmak için şirketlerin önlerinde birkaç adım olması. İçlerinden ürünler piyasada yerleştirilmesi için ulusal yasalar tarafından ortaya konan teknik şartlar uymanız tasdik zorunluluktur.
Elektronik ve telekomünikasyon alanında, , Amerika Birleşik Devletleri üreticisinden en popüler yerlerinden biridir., İthalatçılar ve distribütörler; Ancak bu bile burada, diğer ülkelerde olduğu gibi, Bu cihazların satış bir Belgelendirme kuruluşu ve yasal çevre tarafından düzenlenmiştir, , Federal İletişim Komisyonu (FCC).
FCC elektronik pazarlama sağlar ve sadece tüm kriterleri standartlara uyumu ile uymak durumunda telekomünikasyon cihazları kanunlar tarafından gerekli. Yani, test prosedürleri ve onay geçmek ürünleri, FCC sertifikasyonunu elde etmek ve ABD pazarında tanıttı.

FCC: standartları için elektronik ve Telekomünikasyon donanımları

Amerika Birleşik Devletleri, Federal İletişim Komisyonu (FCC) vücut teknik norm ve standartları tanımlamak için sorumlu elektronik ekipman farklı türleri ile ilgili, radyo frekansı cihazlar dahil, Telekomünikasyon terminal cihazları ve Endüstri/sanayii donatımı, tıbbi ve bilimsel.

Tüm özel yerel düzenlemelere, Bunlar ve diğer aygıtlar tarafından başvurulan, makyaj farklı yerlerinde bulunan Başlık 47 federal düzenlemeler cinsini Amerika Birleşik Devletleri (Federal düzenlemeler Kanunu).
Sadece bir kaç puan söz, FCC, erken bölgelerinde en fazla belirlemektedir gibi fırsatlar EN DÜŞÜK SAR (Özgül emilme oranı) içininsan maruz kalma Elektromanyetik radyasyona.
Kısmen 15 miktar sınırı kasıtlı yayıcılar tarafından yayılan elektromanyetik gürültü düzenler, bir lisans needing olmadan yayın radyolar, ve kasıtsız yayıcılar, onları içinde dijital bir devre içeren elektrikli ev aletleri ve çalışma üzerinde adlı 9000 Salınımlarını / saniye (9kHz).
Cep telefonları için kurallar, Uydu telefon ve radyo vericileri mevcuttur, Bunun yerine, düzenlemelerin diğer kurucu parçaların farklı noktalarda.

FCC sertifikasyonunu almaya devam etmek nasıl?

FCC etiket

FCC üç farklı yetki prosedürleri vardır: Onay, Uygunluk ve sertifika.
Ürün ve yordamlar bağlı olarak, FCC sertifikasyonunu yayımı için onayı Federal İletişim Komisyonu sorumluluğundadır veya bir Telekomünikasyon Belgelendirme kuruluşu (Telekomünikasyon Belgelendirme kuruluşu). TCB, sınırlı sayıda mevcut, varlıklar ürün onayı almak için gereksinimlerini karşıladığını doğrulamak için yetkilidir.
Pratikte, FCC sertifikasyonunu gerektiren elektronik cihaz ilk test laboratuvarlarında test edilmesi gereken, minimum gerekli standartlara doğrulamak için. O zaman, test raporu ve cihazın teknik belgeler TCB tarafından incelenmesi gerekir, Kim test sonuçları değerlendirir. Ürün gördüğü takdirde uyan, Sertifika onayı için yönetim yordamları başlatmak.

Eğer bir elektronik donanım üreticisi Pazar Amerika Birleşik Devletleri'ne genişletmek istedim, Bu nedenle ilk adım kesinlikle olsun FCC onayı olduğu açıktır. Ama nerede başlar?
SICOM, bir önemli sertifika ve diğer ile birlikte laboratuvarları ortakları uzman, müşterilerine tavsiye sertifikasyon işlemleri komple bir hizmet sunmaktadır, Tüm testler ve elektronik farklı türde sertifika belgelerine ve telekomünikasyon ürünleri hazırlamak.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yönleri vardır? Soluzioni@sicomtesting.com için yazmak ve biz size geri alırsınız.

10 Yorumlar

 1. Attilio regolo

  Çin'de marka olarak aşağıdaki iki ürün üretimi için danışmanlık ihtiyacımız:
  1- CCTV ( kameralar video izleme için);
  2- Split Klima Sistemleri;

  üretim başlamadan önce, Avrupa standartlarında çeşitli sertifikalar Avrupa'da geçerli elde etmek için ne bilmeniz gereken.
  Bekleyen, Biz Selam.
  Samef srl
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Dr. Attilio Regolo
  Cep 3358177235
  Tel.070/656878

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Avrupa'nın bir ürün pazara Avrupa topraklarında bir konu mevcut olmalıdır, gerçek veya tüzel kişi, Onları sorumlu olup olmadığını. Sorumlu parti taşlarını üzerine piyasada bu ürün tüm uygulanabilir Avrupa direktifleri için karşılık gelen emin olun. Bir örnek olması gerekir bunun için ürün yerleştirmeden önce test. Ürünlerin çoğu hangi testlerin çalıştırılacağını ve bunları ürünün uygunluğunu olduğunu varsaymak gerçekleştirmek nasıl gösterir uyumlaştırılmış standartlara tabidir. Ayrıca, Ürün Müdürü, Aslında denedim standart uyumlu olduğundan emin olmak için ürünlerde kalite kontrol koymak zorunda kalacak. Yetkili, birçok ürün türü için bir atölye veya bir dış laboratuvar da adı geçmiyor güvenerek sınamaları yapmak yetkisine sahip olur. Her durumda uyumlaştırılmış standartlar tüm geçerli mi, iyice ve sistemli bir şekilde belirtilen için karşılık gelen.
   Ayrıca geçerli test raporları Çin laboratuvarlarda elde edilir, Ama bütünlüğü için bazı önlemler almalısınız, yeterliliği, uygulanan standartlar güncelleştiriliyor, test raporu doğruluğunu.
   Bazı şirketler SICOM resmi açısından doğrulamak için test raporu dönüyor, diğer şirketler bazı kanıtlar tekrarlamak için bize sorun.
   Bu ithalat için üretim üzerinde doğrudan kontrol sahibi olmak zordur, sık sık gelen toplu işlemleri üzerinde rasgele denetimler yapmak istedi. Bu durumda, biz bir veya birkaç parça çok ve denetimleri seçme rasgele. Bu olası bozulma teslim ürünlerin kalitesi karşı korumak için bundan sonra ticaret anlaşmaları başlatılmıştır yapılır.
   SICOM olarak test laboratuarları şirketler tüm bu yönleriyle teknik sorunlar onları korumak için yardımcı olabilir, İdari para cezası ve ortaya çıkabilecek görüntü. Doğrudan özel durumlar görüşmek için lütfen bize ulaşın veya bir yazı bu aynı kanalda.
   Roberto

   Yanıt
 2. Fabrizio

  Merhaba, Biz bir başlangıç doldu
  Ben ve ekibim smartphone kablosuz şarj inşa ediyoruz, ev ve ofisler için amaçlanan

  Elektronik Çin bizim atama altında yapılır ve CE ve FCC sertifika Çinli üretici tarafından yayımlanması bekleniyor

  Bu göz önüne alındığında, bu gerçek güvenliğini kontrol için gerekli olduğunu’ Seninki gibi bir Sertifikalı laboratuvar elektronik?

  Bu noktada sadece dahili elektronik konuştuğumuz, bitmiş ürünün geri kalanı için ( dış kabuk ) bitmiş ürün için yeni bir test yapılması gereken?

  Geçerli düzenlemeler, CE ve FCC ile uyumlu olması için gereken diğer tüm belgeler sağlıyor musunuz ?

  İlginiz için teşekkürler
  Kolay cevap bekliyor, tebrik

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Bu durumda İthalatçı tamamen ürün piyasada yer sorumludur. Geçerli standartlara uyumu hizmete giren parçaları koymak her şeyden sağlanmasında olan ilgisi de öyle.

   Bazı müşterilerimizin Doğu üreticinin belgelerine tutarlılığını doğrulamak için bize sorun. Bizim ürün testlerde tekrarlamak diğer istemciler tercih.

   İthalatçı vardır, Bu gibi durumlarda, Hayır kontrol üretim ve bu nedenle standartları test tarafından üretilen tüm parçalar için bir örnek gelen toplu işlemleri uzaklık bulundurulmasını sağlamak gerekir. Çekler sadece estetik sınırlı olamaz ama geri yanıtlamanız gerekir, tamamen veya kısmen, Ürün Uygunluk testleri.

   Tüm testler bitmiş ürün ve tam uygulanmaktadır, Bazıları farklı sonuçlar verebilir kaldırma ve ürün sarmalayıcı değiştirme.

   SICOM müşterilerine her yönüyle ilgili olarak her ikisi de CE işareti, FCC yardımcı olabilir. Siteye girerek SICOM hizmetler istemek için en hızlı yolu bu http://www.sicomtesting.com ve uygun düğmeyi sağ üst tıklayarak.

   Yanıt
 3. Simone

  Merhaba, Ayrıca başlangıç donanım konuşmak. Ben önceki yorum okumak ve bazı şüpheler ortaya.

  Avantajı nedir, Kendimi bir Çin tedarikçi bulma arasında (Bu beni tüm ürün sadece bir parçası ile sağlar) Ben CE/FCC sertifikasyonunu var; hiçbir sertifika olduğundan bulamadım daha?

  Zaten tüm fatura vardır Çinli bir firma tedarik almakla bir avantaj olmalı ve tekrar da capo FCC sertifikasyonunu Çinli üretici tarafından yapılan gibi işe yaramaz yinelemek hiçbir yolu yoktur. Ve ben daha çok gerçeği için söylüyorum bu, Öyle Eğer, Çinli üretici ürünleri onaylamak için bir kuruş harcamak.

  O zaman, Ask ürünleri onaylar bir Çinli üretici avantajı nedir? Benim için kalır denetimleri (İthalatçı) Belki de daha ucuz olacak? Mümkünse bu noktada açıklama istiyorum.

  Teşekkür peşin,
  Candan, Selamlar.

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Günaydın Simon,
   Bazı durumlarda sertifikalar varlığı tedarikçiler daha fazla güvenilirlik gösterebilir ve ürün teknik özellikleri aşan şansını artırır. Diğer durumlarda, Bir bileşen ise, Pratikte çok fark yapmak olmayabilir. Ancak eğer “bileşen” bir telsiz modülü olsun, işler o kadar basit değil (hem teknik ve yasal). Satıcı temsilcisi ikamet Yöneticisi içinde önemli pazarlar varsa tamamen farklı bir durumdur, Avrupa ve ABD, Bu durumda o ithalatçı ve ürün için tamamen sorumludur.
   Her durumda özellikle risk ve gerektirdiği sorumlulukları dikkate alınarak değerlendirilmelidir.

   Bir tebrik ve iyi iş SICOM personeli tarafından

   Yanıt
 4. Alejandra

  Somos bir başlangıç que Sence lanzar al mercado bir smartphone fabricado tr Çin, ¿cuáles oğlu los requisitos y pasos bir seguir para lograr la certificación CE FCC Y de nuestro producto?

  Su empresa ofrece asesoramiento tr toda la belgelerine necesaria para la CE y FCC ?

  Peki seria BM costo aproximado?

  Gracias ,Saludos.

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Sevgili Alejandra,

   FCC ve CE sertifika ürün, Testler bize ve Avrupa düzenlemeler ile uyum için bir dizi göndermelidir.

   SICOM gerekli testler gerçekleştirmenize yardımcı olabilir ve ürün piyasa için gerekli belgeleri hazırlamak için.

   Onun için bir teklif hedeflenmiş hazırlamak için, Sayfası aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/

   SICOM personel

   Yanıt
 5. Maximilian

  Günaydın,
  Biz bir şirket aydınlatma ve ürün için FCC sertifikasyonunu korumak ister misiniz. Elektrik bölümü bir LED Far oluşur, Anten alıcıları söz vardır. İçin gereken adımlar nelerdir? Sadece FCC tarafından onaylanması sertifikalı bir laboratuvar testlerinde veya hala gerekir olun?
  İlginiz için teşekkürler.

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Günaydın,

   Ürününüzü radyo arabirimleri verilmediği, Sadece FCC gerekliliklere uyum için yetkili bir laboratuvar test, bir sertifika katılımı. SICOM ürün sertifikasyonu için tüm adımları destek sunabilir, ilgili FCC düzenlemelerine uygun olarak testleri çalıştırma ve gerekli belgeleri hazırlama.

   Yanıt

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *