BİZE pazar ve FCC sertifika

FCC ve CE işaretli devre

Uluslararası piyasalarda ürünlerini başlatmak için şirketlerin önlerinde birkaç adım olması. İçlerinden ürünler piyasada yerleştirilmesi için ulusal yasalar tarafından ortaya konan teknik şartlar uymanız tasdik zorunluluktur.
Elektronik ve telekomünikasyon alanında, , Amerika Birleşik Devletleri üreticisinden en popüler yerlerinden biridir., İthalatçılar ve distribütörler; Ancak bu bile burada, diğer ülkelerde olduğu gibi, Bu cihazların satış bir Belgelendirme kuruluşu ve yasal çevre tarafından düzenlenmiştir, , Federal İletişim Komisyonu (FCC).
FCC elektronik pazarlama sağlar ve sadece tüm kriterleri standartlara uyumu ile uymak durumunda telekomünikasyon cihazları kanunlar tarafından gerekli. Yani, test prosedürleri ve onay geçmek ürünleri, FCC sertifikasyonunu elde etmek ve ABD pazarında tanıttı.

FCC: standartları için elektronik ve Telekomünikasyon donanımları

Amerika Birleşik Devletleri, Federal İletişim Komisyonu (FCC) vücut teknik norm ve standartları tanımlamak için sorumlu elektronik ekipman farklı türleri ile ilgili, radyo frekansı cihazlar dahil, Telekomünikasyon terminal cihazları ve Endüstri/sanayii donatımı, tıbbi ve bilimsel.

Tüm özel yerel düzenlemelere, Bunlar ve diğer aygıtlar tarafından başvurulan, makyaj farklı yerlerinde bulunan Başlık 47 federal düzenlemeler cinsini Amerika Birleşik Devletleri (Federal düzenlemeler Kanunu).
Sadece bir kaç puan söz, FCC, erken bölgelerinde en fazla belirlemektedir gibi fırsatlar EN DÜŞÜK SAR (Özgül emilme oranı) içininsan maruz kalma Elektromanyetik radyasyona.
Kısmen 15 miktar sınırı kasıtlı yayıcılar tarafından yayılan elektromanyetik gürültü düzenler, bir lisans needing olmadan yayın radyolar, ve kasıtsız yayıcılar, onları içinde dijital bir devre içeren elektrikli ev aletleri ve çalışma üzerinde adlı 9000 Salınımlarını / saniye (9kHz).
Cep telefonları için kurallar, Uydu telefon ve radyo vericileri mevcuttur, Bunun yerine, düzenlemelerin diğer kurucu parçaların farklı noktalarda.

FCC sertifikasyonunu almaya devam etmek nasıl?

FCC etiket

FCC üç farklı yetki prosedürleri vardır: Onay, Uygunluk ve sertifika.
Ürün ve yordamlar bağlı olarak, FCC sertifikasyonunu yayımı için onayı Federal İletişim Komisyonu sorumluluğundadır veya bir Telekomünikasyon Belgelendirme kuruluşu (Telekomünikasyon Belgelendirme kuruluşu). TCB, sınırlı sayıda mevcut, varlıklar ürün onayı almak için gereksinimlerini karşıladığını doğrulamak için yetkilidir.
Pratikte, FCC sertifikasyonunu gerektiren elektronik cihaz ilk test laboratuvarlarında test edilmesi gereken, minimum gerekli standartlara doğrulamak için. O zaman, test raporu ve cihazın teknik belgeler TCB tarafından incelenmesi gerekir, Kim test sonuçları değerlendirir. Ürün gördüğü takdirde uyan, Sertifika onayı için yönetim yordamları başlatmak.

Eğer bir elektronik donanım üreticisi Pazar Amerika Birleşik Devletleri'ne genişletmek istedim, Bu nedenle ilk adım kesinlikle olsun FCC onayı olduğu açıktır. Ama nerede başlar?
SICOM, bir önemli sertifika ve diğer ile birlikte laboratuvarları ortakları uzman, müşterilerine tavsiye sertifikasyon işlemleri komple bir hizmet sunmaktadır, Tüm testler ve elektronik farklı türde sertifika belgelerine ve telekomünikasyon ürünleri hazırlamak.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz yönleri vardır? Soluzioni@sicomtesting.com için yazmak ve biz size geri alırsınız.

8 Yorumlar

 1. Miguel

  Hikaye FCC sertifikasyonunu var maliyetidir

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Sevgili Miguel, conoscer bize ulaşabilirsiniz ürününüzün FCC için sertifika maliyetini http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/.
   Saygılarımızla,
   Personel SICOM

   Yanıt
 2. Diego yus

  Günaydın,
  FCC kuralları hakkında danışmanlık almak istiyorum; Sertifika yordamları, Tüm testler ve elektronik farklı türde sertifika belgeleri hazırlamak.
  Teşekkür ederiz,
  bir tebrik

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Sevgili Diego, Bize ulaşabilirsiniz http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/, ve bu şekilde biz sertifika gerektiren ürünler değerlendirebilir
   ve hızlı bir şekilde sizin için ayrıntılı bir bütçe hazırlamak.
   Saygılarımızla,
   Personel SICOM

   Yanıt
 3. Roxana Avila

  Estimados, como puedo verificar la autenticidad de la certificacion FCC? estoy importando y la empresa me indica que cuenta con certificado FCC.

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Querida Roxana, la autenticidad de la certificación FCC depende del tipo de producto certificado. Para comprobar la conformidad de los productos, el reglamento FCC establece modos diferentes según el tipo de producto que se certifica (radyo, electrónico, etc). Si necesita más informarciones sobre la certificación FCC de sus productos, Bize ulaşabilirsiniz http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/
   Saygılarımızla,
   Personel SICOM

   Yanıt
 4. Oscar

  Buenas tardes me gustaría saber si ustedes me.podrian colaborar con la norma de un teléfono marca Lenovo k8 note dado que supuestamente no tiene FCC sería para mí una gran ayuda de usted dado que acá en Colombia estos temas son muy tediosos

  Yanıt
  1. Admin (Gönderi Yazar)

   Querido Oscar, gracias por contactar Sicom testing. Si necesita un presupuesto para la certificación FCC de su teléfono puede contactar con nosotros en http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/
   Personel SICOM

   Yanıt

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *