Su ve kum, belgili tanımlık telefon da kumsala gelmek!

IP-derecelendirme-Grafik1

Cep telefonları sosyal alışkanlıkları yirminci yüzyılın devrim. Bileşenleri iyileştirmek için yirmi birinci geçişte. Entegre kamera kalitesi ile şaşırttı ve değmek-duyarlı perde ile hayran sonra, Şimdi, sıram tüm su koruma ’, özelliği en az bir kez, biz o olmasını diledi. Denizde kaybolan cep telefonları hakkında hikayeler, havuzda, Bazen bizim direct ile hikayeler zenginleştirmiştir ve genel tuvaletlerde galore hissediyorum (ve çaresiz) tanıklık.

Bir şeyler değişiyor.. Bugünün teknolojisi verir bir l ’ wink ve bize bunu vermek hazır gibi görünüyor’ Şimdiye kadar pek çok kötü kelime tüm hava dedi ’ çözmek için başarısız oldu: nesil telefonların destek ben olsun ’ su!

Sevinç ile venturing önce sloppily her zaman gizlenen bir toplam kurtuluş layık sesleri farkları bilmek iyidir “’ su geçirmez” ve “tüm su geçirmez ’ su”.

NASIL BİR CEP TELEFONU İÇİN DENEMEK İÇİN DIP SEÇMEK İÇİN?

IP (giriş koruma) kısaltma (genellikle telefon veri sayfasında belirtilen) Bu ürün koruma Şalt düzeyini anlamak için başvurun. Aşağıdaki IP numaralarını önemlidir : direnç karşılaştırıldığında cihazın derecesini gösterir “ilk öğe” bizim favori yaz yer: plaj.

IP numaraları 2 .

  • İlk direnç derecesini gösterir ’ nüfuz için sarmalayıcı katı malzemeler (kum/toz taneleri). Bir aralıkta değişir 0 (koruma yok), böyle 6 (maksimum koruma).
  • İkinci sayının Wrap penetrasyon direnci atandığını sıvılar . Bu durumda geçirgenliği ölçeğini değişir 0 (koruma yok) içinde 8 (sürekli daldırma ile koruma).

Biz o demek “direnç Tüm ’ su” bir cep telefonu ile gösterilir Ipx2 (, “X” Sadece bir örnek çünkü sıvı Direniş'e başvurmak için ikinci sayıdır), Ben sağlanan ’ su dikey olarak ürün daha dışarı slaytlar (Başvuru tablosu bkz:).

Belirler kısaltma “l ’ su geçirmez” ürün için karşılık gelen bir IPX7 Ancak bu bile burada cihazın bir dakika dayanacak şekilde korumalı olup olmadığını anlamak önemlidir çünkü sınırlamalar ve davanın konuları anlamak tablo yardım, kaç dakika ve ne kadar derin (denize bir düşüş olması durumunda).

Duşta telefonda konuşmak istersen şimdi bileceksin, Sadece yanlışlıkla bir bardak su üstünde belgili tanımlık aygıt tarafından atılan vurdu tifo ’ ya da getirdiğimiz teknoloji için sıkıntısı çekmeden gibi plaj seçmekte özgür hissediyorum. Ne olursa olsun seçtiğiniz, Aslında, IP sertifika bir avantaj yapabilirsiniz bugün olduğunu.’ tercih.

Bir yorum bırak

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacak. Gerekli alanları işaretlenir *