Bezpieczeństwa i zdrowia w pracy

Bezpieczeństwa

Koncepcja bezpieczeństwa w miejscu pracy obejmuje szereg środków zapobiegawczych zmierzających do ochrony pracowników w sytuacjach zagrożenia i ochrony zdrowia od szkody lub wypadki, chorób zawodowych i narażenia na czynniki fizyczne, w tym pola elektromagnetyczne.

Chociaż większość źródeł pól elektromagnetycznych, obecnie w pracy domowej, produkcji-ryzykowne poziom ekspozycji, Niektóre z najbardziej intensywnych źródeł elektromagnetyczne tworzone przez ’ człowiek, masz rację w miejscu pracy.

Fizjologiczne skutki pól elektromagnetycznych na organizm człowieka przede wszystkim zależy od częstotliwości, Ponieważ różne częstotliwości oddziaływać na różne sposoby z ciała: Przekroczono pewne poziomy ekspozycji i intensywności, niskie częstotliwości może powodować pobudzenie nerwów i mięśni, Natomiast wysokie częstotliwości może powodować ogrzewanie tkanek biologicznych.
Jest to jednak przez krótkoterminowe skutki, teraz istnieją nie konkretnych dowodów na długotrwałe skutki.

Funkcjonariusze

Na ryzyko narażenia na pola elektromagnetyczne są często pochodną ’ sprzęt, że w przypadku ich braku zwrotność i niskiej dyfuzji nie są przedmiotem surowych kontrole rynku.Bezpieczeństwo pracy
Są funkcjonariusze wszystkich ’ firm do wykrywania problemów i odpowiada za ich rozdzielczość.

Oficer ochrony często jest profesjonalistą, który posiada wiedzę i umiejętności organizować i zarządzać wszystkich aspektów zapobiegania i ochrony pracowników w przedsiębiorstwie.
On również poinformować pracowników o potencjalnych zagrożeń w miejscu pracy, Surge wdrożone środki jak również na dowolne Środki ochrony osobistej Aby zaimplementować, w celu ochrony ich zdrowia fizycznego i psychicznego.

Oficer ochrony jest zatem ważną rolę wszystkie ’ w ’ firmy, Ponieważ jest w stanie wykryć problemy, zagrożenia i niebezpieczeństwa i aktywować procedury niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa.


Coraz więcej funkcjonariusze zwracają się do ekspertów do oceny ryzyka w związku z ’ narażenia na pola elektromagnetyczne, Aby można było wdrożyć odpowiednie środki ochronne i zapewnienia bezpieczeństwa pracowników.

Dzięki jego wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ekspozycji u ludzi, SICOM jest w stanie ocenić ryzyko narażenia na pola elektromagnetyczne różnych urządzeń: jako małe radio nadajniki używane blisko Twojego ciała zapewniając ukierunkowane badania, i tak duży, jak maszyny przemysłowe, dostarczanie na miejscu serwis testowy.

Do testowania i oceny ryzyka narażenia człowieka produktów, Skontaktuj się z info@sicomtesting.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *