Zelektryfikowanych meble produkty: Seminarium Federlegno 27 Czerwca

Biurko

Rynek mebli produktów składowych toru rośnie w zakres i szczególnego zainteresowania producentów w branży: sofy i fotele, Wysokość biurka regulowane, zmotoryzowany łóżka, elementy wyposażenia z łączności bezprzewodowej, są szybko rozprzestrzenia się w naszym codziennym życiu, zarówno prywatnej jak i zawodowej.

Środa 27 Czerwca 15.00 w siedzibie Federlegno w Mediolanie będzie spotkanie z bezpłatnych szkoleń, która ma na celu zdefiniowanie Europejski kontekst prawny, w którym mobilnego ścieżki i informowanie producentów o ich obowiązków i jak do zakończenia jego obowiązki. Warsztat przewiduje zaangażowanie Dr. Andrea Grace, Dyrektor laboratorium CATAS w sektorze drewna meble, i Dr. Roberto Passini, Dyrektor SICOM testu, Laboratorium badań i certyfikacji produktów elektrycznych, elektroniczne i radio.

Miesięcy CATAS i Sicom badania pracy, zapewnienie wsparcia dla producentów zamierza wprowadzić na rynek europejski jego meble zelektryfikowana zgodnie z obowiązującymi.

Konferencja ma na celu zilustrowania sytuacji zelektryfikowanych mebli w Europie począwszy od klasyfikacji odpowiednich dyrektyw, a następnie przeniósł się do analizy niektórych typowych przypadków.

Można zapisać się do zdarzenia bezpłatnie rejestrując się w wierszu po zakończeniu Link.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *