Głównym komorze bezechowej z Sicom obchodzi 5 lata!

Komora Bezodbiciowa rocznica

SICOM test s.r. l. Obchody te dni 5-lecia realizacji jego głównego Komora Bezodbiciowa do pomiaru EMC.
Jest to czwarte co do wielkości komorze bezechowej, że laboratorium Sicom używa i jest większy niż wszystkie poprzednie: Jest to pokój 6 x 6 x 9 metrów z dwie komory precombustion. Sicom ma stanowiło ważny krok do przodu i jest warte l ’ nabycia nowych obór, musi obsługiwać to ważne narzędzie pracy.

(’ kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Badania i eksperymenty wykonane z precedensów bezechowej dozwolone Sicom rozwijać dobry jurysdykcji w tej sprawie i pomogło określić bieżący układ sali ’ rozwiązań. D ’ drugiej strony Sicom utworzyła pokoje dla innych firm, w tym Telecom Włochy, i we wszystkich przypadkach ’ elastyczność projektantów umożliwiło mu zaproponować rozwiązania na każdą kieszeń i przycięte do lspecyficzne wymagania klienta. W rzeczywistości, Czasami były po prostu tańsze rozwiązania umożliwiające Ci być bardziej śmiały pod względem innowacji i materiałów, i w końcu poustawiane wyjątkową wydajność.

Pokój, który teraz okazuje 5 stary jest odblaskowa podłodze, sprawia, że nadaje się do testowania jeszcze bardziej tradycyjne standardy; i ze względu na jego wielkość spełnia w pełni wymagania dla europejskich i północnoamerykańskich te pomiaru środowisk.
Najmniejsze pokoje w rzeczywistości nie może mieć cech wydajności witryny (NSA, znormalizowana Strona Tłumienie) własnych standardów przy niższych częstotliwościach. Jednak, niewystarczające wielkości pokoje są bardzo powszechne i zaskakująco są również używane w wielu akredytowanych laboratoriów. Wśród nich są niektóre, które użyć witryny akredytacji, ale następnie nie pomiarów dla klientów w innym; w niektórych przypadkach, w danym miejscu jest akredytowanych miejscu, wszystkie ’ otwarcia, obecnie nie nadaje się do pomiarów emisji, ani do środków odporności rozwiązanie, ze względu na wysoki poziom hałasu w ’ ’ środowiska i przepisów, które vietano problem zakłócenia podczas wykonywania pomiarów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *