Technologia LED naprawdę przynosi oszczędności energii?

Lampy uliczne, testowane w Sicom

Wpływ na środowisko, zmniejszenie zużycia, zwiększenie długości życia produktu są główne cele kampanii społecznej dokonuje się na rzecz żarówki LED. Ta nowa technologia oświetlenia ma występ na rynku około 20 lat temu i stać się, ze względu na jego ważne składniki "zielony", doskonałe narzędzie do oświetlania środowisk publicznych i prywatnych.

Wrażliwe części wszystkie energii elektrycznej zużywanej na świecie jest używany dla pojedynczego zadania oświetlenia. Aby ograniczyć zużycie i zmniejsza koszty operacyjne, Państwa mające lat na technologii LED. Dane w dłoni, Technologia ta obiecuje trwałość żarówki powyżej 30.000 godzin lub częstotliwość wymiany 10 razy mniejsza niż poprzednie żarówki. Czynnik ten należy dodać, że nowa generacja żarówki oświetlenia, jest wolny od sodu, Mercury & Fluorescencyjne (szkodliwych substancji i niezdrowe), Brak żarówki lub typowy gaz wcześniejszych żarówki (żarowe lub Fluorescencyjne) i za pomocą elektronicznych komponentów, które są uważane za w sumie mniej zanieczyszczających.
Oświetlenie LED jest z pewnością produktem, który przedstawia szereg interesujących efektów na kilku frontach. Ale jesteśmy pewni, że technologia opracowana dla tej branży od 20 lat lat osiągnął punkt dojrzałości? Zebraliśmy tutaj szereg uwag.

Rzeczywista wydajność żarówki LED jest sumą składników produktu lub: jakości technologii LED, termiczną strukturę projektu dobroci, skuteczność przekładnik prądowy i optyczny przyrząd używany.

Niestety są żarówki LED, które wskazują słabej jakości światła i którego skuteczna długość nie jest widoczna z specyfikacje na opakowaniu. Produktów tego typu może być wynikiem ubogich badania i poświęcenia producenta lub tylko słupki "stare technologie". W wyniku tego typu produktu jest emisji źródła światła nie jest prawidłowo dostosowane do komfort wizualny i niskiej jakości składników, które pogarszają dobrze przed obietnic "tysięcy godzin pracy".

Niektóre szczegóły technologiczne

Aby zrozumieć, dlaczego ta różnica między obiecanych wyników i te przechowywane trzeba cofnąć się kilka lat, Gdy między 2010 i 2011 ceny półprzewodnikowych i z tworzyw sztucznych pakietów "produkowany wyłącznie dla dużych ekranów LED, poniesionej ostre załamania dla nasycenia produkcji. Niskie ceny składników mogą korzystać z technologii nadmiarowe ( przed zbyt drogie) reimpiegandola w dziedzinie oświetlenia.

Te diody LED, "ponownie" zostały wykorzystane w niskiej i średniej mocy oświetlenia typy typowe dla domu i struktura zastosowana technologia ma plastikowe pakiet PPA .

PPA (skrót od polyphthalamide) jest żywicy termoplastycznej wytrzymywać wysokie temperatury i są przydzielane w żarówki led. Żywica otrzymuje znaczną ilość światła odbitego od powierzchni

LED montowane w obudowie z tworzywa sztucznego

LED montowane w obudowie z tworzywa sztucznego

białe światło pakiet jamy gdzie chipy led (Rysunek). Działanie ciągłe oświetlenie LED opakowania z tworzyw sztucznych odbarwić powierzchnie żarówka biały, Podczas gdy fotony emitowane przez led blue chip doprowadzić do odbarwienia powierzchni pakietu PPA, który zaczyna absorbować światło z konsekwencji amortyzacji strumienia świetlnego.

Niższy koszt towarów przy użyciu składników, które nie kwalifikują ( w takim przypadku wykorzystania technologii, która była przeznaczona dla produktu led TV) lub niskie ceny nie zawsze jest rozwiązanie do rozprzestrzeniania się masowo produktu. Ryzyko, Jak wykazano, jest na rynku artykuł uruchomiona niezawodne i umożliwi zmarnowanie obietnica wydajności.

W przeciwieństwie do niskiej i średniej mocy diody LED montowane na plastikowe torby dla PPA, wysokiej mocy diody LED, które można zamontować na ceramiczne podstawy zarządzania do wysokiej wydajności i utrzymania początkowy strumień świetlny, stabilność kolorów, gwarantuje oszczędność energii i konserwacji dużo podkreślone.

To konieczne, następnie do optymalizacji technologii stosowanej przez nawigację do dyspozycji plastikowe torby dla PPA LED do tych montowane na ceramice, choć starają się zawierać koszty wynikające z różnych składników i uczynienie ich dostępnymi dla konsumenta.

Drugim interesującym punktem o optymalizacji technologii LED jest dobroć, projektowanie struktury, w którym jest umieszczony.
Technologia wewnątrz żarówki muszą być zachowane od wysokich temperatur podczas operacji. Tak więc, aby zapewnić poprawne działanie, Projektowanie produktu wygląda ważne równości, ponieważ technologia wykorzystana.
Lampy LED są gorące funkcji touch ( około połowa ciepło wytwarzane przez żarówki ). Żarówka LED Żarówka jest w części odpowiedzialny za utratę ciepła wytwarzanego podczas radiatora, Kolejnym ważnym elementem, utrzymuje zasilanie elektryczne i elektronika tak świeże, jak to możliwe.

Gdy rozmiar elektronika idą w parze z projektowania produktu masz odpowiednie zarządzanie przepływem powietrza i wynikające z niego wielki wydajność świetlna, stabilność komponentów elektronicznych, życie i oszczędności. To połączenie elementów, choć nie zawsze udaje się znaleźć właściwe proporcje.

Następnie istnieje co najmniej jeden inne sprawy, że technologia LED nie powiodło się "wyjść", jak obiecał: To jest w przypadku żarówki halogenowej. Najczęściej używane w domu i w sklepach, Tego typu oświetlenie było wykorzystać do produkcji jasne światło jednocześnie zajmując niewielką przestrzeń, osiągnęła bardzo wysokie temperatury podczas normalnej pracy i był w stanie rozproszyć dużo ciepła nawet z małej żarówki. Aktualnych produktów LED nie "zastąpić" ten produkt na problem związany z temperatury. Jak wspomniano powyżej, w rzeczywistości, Typowe układy elektroniczne w technologii LED musi pozostać w niższych temperaturach i w związku z tym nie można rozwiać takie same ciepła w małej objętości. Kolejny aspekt, który potwierdza, że jest jeszcze dużo miejsca dla badań i rozwoju nowych produktów.

Interesuje Cię certyfikujących produkty z technologią LED?
Napisz do info@sicomtesting.com ! Będziemy szczęśliwi, postawić do dyspozycji profesjonalizm, wiedzy i naszych laboratoriów sprawdzających.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *