Internet rzeczy, który jest pierwotna potrzeba odnoszą się do siebie pod jednym warunkiem: bezpieczeństwo!

Dom IoT

Internet rzeczy (IOT) reprezentuje naturalną ewolucję, i kierunek, wszystkie przełomów technologicznych minionej dekady. Wzajemnych połączeń jest niewidzialną nicią, która łączy rzeczy, co im mówić, współpracy i interakcji w służbie ludzkości. Automatyka domowa, Smarta, również odległość transoceanico przemysłu, Automatyka i usługi. Uderzające jest przykład szkoły i elektronicznych rejestrów, zawsze podłączony do rodziców którzy, o każdej porze dnia, można kontrolować na wynik testu lub nieusprawiedliwionej nieobecności.

Internet rzeczy e tutte le sue derivazioni stanno creando posti di lavoro per figure professionali che fino a dieci anni fa erano inimmaginabili. A fianco a esperti Menedżer mediów społecznościowych zdolne do dominacji w everyway tej nowej sprawy, vi sono i profili wysoko specjalizowane podstawowe znaczenie dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania wzajemnych połączeń i bezpieczeństwa aktorów, którzy są części z.

Największa siłaInternet rzeczy jest możliwość łączenia różnych obiektów, Przekraczanie wszystkie granice lub zgodności materiałów, wielkości i zakresu. Uważamy, że inteligentny dom, gdzie system alarmowy komunikuje się z drzwi i bramy, gdzie system oświetlenia jest podłączone do smartfona i gdzie, przynajmniej w najnowocześniejszych, z daleka można wypełnić wodę do wanny. Znakomity, ale kto kontroluje, który nie narzędzi dżem? Człowiek: super wykwalifikowanych techników i inżynierów poprzez dedykowane kontrole i testy upewnij się, że obiekty i produkty wprowadzone na rynek są pod.

Internet rzeczy idzie w parze z bezpieczeństwem i, bardziej ambitne i technologiczne produktów są wprowadzone na rynek, tym bardziej musisz być czujny i uważny. Nawet Komisja Europejska dostaniesz dużo do zrobienia, aby przyspieszyć rozwój IoT i, w tym samym czasie zwiększenie standardów bezpieczeństwa. W 2016 Opublikowany dokument “Pogłębianie Internet rzeczy w Europie“, szerszego “Digitalizacji europejskiego przemysłu (Z)“. Dokument podkreśla potrzebę zajęcia się połączenie między różnych obiektów i urządzeń razem, aby stworzyć uniwersalny system klasyfikacji i badania obiektów w danym.

System klasyfikacji i specjalnych testów, próbuje odpowiedzieć na szereg pytań, absolutnie naturalnym i logicznym. Na przykład jeśli łączysz pralki do sieci bezprzewodowej w domu co się stanie? Jak będzie link? I przede wszystkim, co będzie wynikiem? Jeśli tabela staje się wysuwane ze smartfonu (Może po prostu, kiedy gotujesz obiad, i chcesz zwiększyć) kto lub co gwarantuje, że wszystko dzieje się w bezpieczeństwo?

Wiedza oInternet rzeczy Jest to kwestia, która dotyczy również wytwórców. Kiedy będzie powolne Kuchenka garnek w sieci wymaga, że spółka dominująca jest na bieżąco przepisów, na temat możliwości i zagrożeń.

podłączone samochody

Połączonych ze sobą pojazdy

I tutaj możemy podłączyć do relacji między obiektami, Internet i osób. Internet rzeczy nie tylko tworzy nowe profesjonalistów, ale również tworzy nowe relacje między głównych graczy w przemyśle w wielkim makr zarówno offline i online. Plus sieci komunikuje, że więcej rzeczy pracy, im wyższa osłona i z nim norm bezpieczeństwa zmniejsza ryzyko wypadków, nawet ciężkie.

The IOT za technologią błyszczących kolorów, za glamour oświetlenie sterowane zdalnie, Czujniki i przypadkach, które można wybrać i zarządzanie, relacjonuje ewolucji człowieka pierwotnego potrzebę odnoszą się do siebie. Mówili już Grecy z koncepcją Agora, Powiedział, że Arystoteles, który ukuł definicja zwierzę społeczne, Ale nawet telewizja która, Nell idealna #8217; jego pierwszą poważną transmisji, miał zadanie ujednolicenie z punktu widzenia językowego Włochy podzielone między wiele dialektów. Jest częścią sieci, systemu społecznego jest podstawową potrzebą człowieka. Internet rzeczy jest jego naturalną ewolucję, świetny system, który nie tylko łączy obiektów i urządzeń, ale odnosi się do wszystkich ludzi, którzy używają go i przemysł.

SICOM Jest to jasny przykład tego dostępu offline i online. Z jej wyspecjalizowanych laboratoriów, macie linki między producentów i przedsiębiorców i rynek docelowy. Dzięki serii konkretnych testów, skalibrowany na regulacje europejskie i przemysł rozwijać #8217 idealna;, SICOM współpracuje z firmy matki, aby wejść do bezpiecznych produktów firmy. Jego filozofia, trochę jak logika hiper połączenia i sieci, jest to, że dialog między wysoko wykwalifikowanych techników w poszukiwaniu idealnego rozwiązania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *