Od pierwszego do piątego pokolenia, przeszłości i standardy telekomunikacyjne przyszłości

5G - Infografika UE

Zawi era telekomunikacja i technologicznego rozwoju sieci komórkowej doprowadził do pojawienia się nowych urządzeń oraz nowych usług. The 3G otwarte drzwi do Internet i nowe usługi multimedialne komórkową siecią telefonii komórkowej; The 4G właśnie zaczęła się rozprzestrzeniać na nasze smartfony i tablety, ale istnieje już mówić o nowej generacji, The 5G, Technologia, która pozwoli nam na rozwój usług cyfrowych, które były nie do pomyślenia aż do teraz. Istnieją przyszłego rozwoju, blisko i daleko, co jakiś czas będzie wspierać 2 g i 3 g pokoleń, które poprzedziły. Ale telekomunikacji mobilnej pokoleń zmieniony przez lata? Co będzie g "rewolucji"?Rozsz.: od 1 g do 4 g - Infografika UE

Od 1 do 4 g: przeszłość i teraźniejszość telekomunikacji mobilnej

Mobilnej komunikacji rozwinęła się bardzo dużo w kilkadziesiąt lat, w które przychodzą przez różnych generacji urządzeń i sieci zgodna z nowymi standardami telekomunikacji. Pierwsza generacja systemów, pojawił się w “Daleko” ’ 80 lat pod symbolem 1 g, przekazywane w trybie analogowym i były w stanie obsłużyć tylko ruchu głosowego. Jakość komunikacji oferowanych przez pierwszej generacji telefonów komórkowych, zdecydowanie ponadwymiarowy sprzęt, było oczywiste ograniczenia związane z typ sygnału, słaba jakość dźwięku i częste przerwy.Sieci

Aby poprawić jakość transmisji, wydajność systemu i pokrycia, Druga generacja mobile sieci 2 g oznaczony przerwę z poprzedniej technologii, koncentrując się cyfrowe zmiany wprowadzone przez GSM standard (Światowy System łączności komórkowej).

Urodził się w Europie w początku lat 90 ’, do tej pory GSM, realizowane przez jego kolejnych zmian, jawi się jako standardowego telefonu komórkowego z największą liczbę użytkowników na całym świecie.
Zastosowanie technologii cyfrowych usankcjonował narodziny pierwszej usługi przesyłania danych, w postaci wiadomości tekstowych (WIADOMOŚCI SMS – Usługa krótkich wiadomości), wiadomości MMS (WIADOMOŚCI MMS – Us³uga wiadomo¶ci multimedialnych) i WAP (Protokół aplikacji bezprzewodowych), standard, który ma dostęp do określonej zawartości Internet Mobile.
Wszystko to było możliwe dzięki ewolucji GSM standardowe, generacji 2.5 G, skrzyżowanie drugi (GSM) a trzeciej generacji (UMTS). The W technologii GPRS (General Packet Radio Service) przed, następuje Technologia EDGE (Zwiększone stawki danych for Global Evolution), mieć pozwoliło na zwiększenie szybkości połączenia w oparciu o nowy system transmisji danych komutacją pakietów.

Szybkość sieciTechnologie trzeciej generacji są uruchamiane na świecie we wczesnych latach 2000; nowy telefon 3 g ze standardami międzynarodowymi IMT-2000 specyfikacje techniczne, określone przez ITU, Międzynarodowa Unia Telekomunikacyjna, jako cel stworzenia systemu globalnej łączności ruchomej dla globalnego mobilnych terminali. Wśród nich, The UMTS standard (System uniwersalny telekomunikacji komórkowej), Tutt ’ aktualny czas i najczęściej używanych w Europie, ’ jest to ewolucja GSM. L ’ wprowadzenie Protokół W-CDMA (Wideband Code Division Multiple Access), wiele technologii dostępu do kanału radiowego dla sieci komórkowych trzeciej generacji, włączył się w standardzie UMTS do zaoferowania ’ dalsze przyspieszenie transferu danych. Wydajność ’ UMTS, poprawić za pomocą ’ protokoły transmisji HSPA (Szybki dostęp do pakietu) uprzywilejowanych l ’ ekspansji i wyższej jakości multimedialnych usług dostępnych dla sieci komórkowej, pozwalając na przykład płynne wideorozmowy i surfować po Internecie, jest w stanie wersji stron internetowych.

4 g symbol identyfikuje czwarty, i prąd, generacji mobilnych usług. The Technologia LTE (Long Term Evolution), i ostatnie zmiany LTE Advanced (LTE-A), zostały opracowane pod koniec 2000 Aby zwiększyć wydajność sieci komórkowej 4 g, Wysyłanie i odbieranie danych z prędkością połączenia może konkurować z szybkości połączeń krajowych. Dotrzeć do szerokopasmowej sieci komórkowejDzięki rosnącej zasięgu sieci i powstanie urządzeń, które obsługują to, coraz więcej smartfonów i tabletki można przeglądać i dostęp do chmury, konferencje wideo wysokiej rozdzielczości i serwisów bez opóźnień lub przerw, możliwe poprzez szybkie połączenia i opóźnienie redukcji osiągnięte przez sieci 4 g.

5G: nowe granice technologii mobilnych

Operatorów telekomunikacyjnych i ekspertów z branży są już zaangażowanych w badania i rozwój, 5 g., infrastruktury technicznej można zwiększyć przepustowość istniejących sieci do obsługi rosnącej liczby użytkowników i usług dostępnych z sieci komórkowej.
Międzynarodowy związek telekomunikacyjny zaczyna się zarys IMT-2020 wytyczne na którym będzie oprzeć nowy standard 5 g, Dzięki którym możemy przejść od smartfonów i tabletki do teoretycznej maksymalnej prędkości 20 GB/s, do 20 teoretycznie razy szybciej niż maksymalna prędkość do 4 g (1 GB/s).
Nowa generacja technologii mobilnych, Przepowiedział, że ITU może zacząć być dostępny od 2020, Oprócz oferując większe prędkości z bardzo niską latencją, będzie mógł się połączyć wysoką liczbę urządzeń na km kwadratowy i pozostań w kontakcie, podróżując nawet przy bardzo dużych prędkościach. 5 g zapewni nowych i lepszych usług dla komunikacji, migliorerà prestazioni nel gaming e nella REALTA aumentata, Również będzie rozwijać tzw"Internet rzeczy” (IOT, Internet rzeczy): Sempre più urządzenia, Dai dispositivi indossabili ai più svariati oggetti comuni dotati di un ’ identità elettronica, potranno dialogare w rete ed essere controllabili tysięcy mil od ziemi.
Cos' è il 5G? - Infografika UE

6 Komentarze

 1. Thomas Fernandes

  MOLTO interessante

  Odpowiedz
 2. Vania

  Przydatne informacje. Szczęście mnie znalazłem swoją stronę przypadkowo, i jestem zaskoczony, dlaczego ten przypadek nie pojawił się wcześniej!
  I zakładka to.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Dziękujemy za zainteresowanie naszą stronę internetową. Dla bardziej szczegółowych informacji lub każdą propozycję współpracy nie wahaj się skontaktuj się z nami ponownie bezpośrednio lub księgowania do nas na tym kanale.
   Roberto

   Odpowiedz
 3. Czy będzie Panu przeszkadzało jeśli zacytuję kilka Twoich postów, tak długo, jak ja udzielenia kredytu
  i źródła do swojej strony internetowej? Moja strona jest w
  dokładny samej niszy jak Twoje i moje użytkownicy skorzystają naprawdę dużo
  informacji, które udostępniasz tutaj. Proszę dać mi znać jeśli to dobrze z Tobą.

  Dzięki!

  Odpowiedz
 4. Elliot Ellies

  Na podstawie powyższych obserwacji, Niektóre źródła sugerują, że nowej generacji standardów 5 G mogą być wprowadzone na początku 20.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Pomimo złych prognoz dla 2020 uruchomienie, Korei Południowej SK Telecom dokłada starań, aby dostarczyć 5G dla 2018 Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Deutsche Telekom planuje mieć tego samego harmonogramu czasu. 5G jest toruje sobie drogę do przodu znacznie szybciej niż początkowo zakładano.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *