Rynek USA i certyfikatu FCC

FCC i CE oznaczone obwodu

Aby uruchomić ich produktów na rynkach międzynarodowych, firmy mają przed nimi kilka kroków. Jednym z nich jest wymóg, aby zaświadczyć, że produkty, które mają być wprowadzone na rynek są zgodne z wymogami technicznymi określonymi przez przepisy krajowe.
W dziedzinie elektroniki i telekomunikacji, The Stany Zjednoczone są jednym z najbardziej popularnych miejsc od producenta, importerów i dystrybutorów; Ale nawet tutaj, Podobnie jak w innych krajach, sprzedaż tych urządzeń jest regulowane przez jednostkę certyfikującą i otoczenia regulacyjnego, The Federalna Komisja łączności (FCC).
FCC zezwala na obrót elektronicznych i urządzeń telekomunikacyjnych, tylko jeśli spełniają wszystkie kryteria zgodności z normami wymagane przez prawo. Tak, produkty, które przechodzą procedurach testowania i zatwierdzania, uzyskać certyfikat FCC i może być wprowadzony na rynek USA.

FCC: normy dla elektronicznych i urządzeń telekomunikacyjnych

W Stanach Zjednoczonych, Federal Communications Commission (FCC) jest organ odpowiedzialny za określenie norm technicznych i standardów w odniesieniu do różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, łącznie z urządzeniami radiowymi, końcowych urządzeń telekomunikacyjnych oraz urządzeń przemysłowych, medycznych i naukowych.

Wszystkie specjalne lokalnymi przepisami, odwołuje się tych i innych urządzeń, są zawarte w różnych częściach, które tworzą Tytuł 47 Kodeksu przepisów federalnych w Stanach Zjednoczonych (Code of Federal Regulations).
Żeby wymienić kilka punktów, FCC, w początkowej fazie zadaje takie, aby ustanowić najwyższe dopuszczalne poziomy SAR (Szybkość pochłaniania właściwego energii) dlaekspozycji u ludzi na promieniowanie elektromagnetyczne.
W części 15 reguluje limit ilości z pola elektromagnetycznego emitowanego przez umyślne emitery, radia, które nadawane bez licencji, i niezamierzone emitery, urządzeń elektrycznych, które zawierają w nich obwody cyfrowe i pracy nad 9000 drgań na sekundę (9kHz).
Zasady dotyczące telefonów komórkowych, nadajniki telefon i radio satelitarne są dostępne, Zamiast tego, w różnych punktach innych części składowych rozporządzeń.

Jak postępować, aby uzyskać certyfikat FCC?

Etykieta FCC

FCC ma trzech różnych zezwoleń: Sprawdź, Deklaracja zgodności i certyfikacji.
W zależności od produktów i procedur, zgody na wydanie certyfikat FCC odpowiadają Federalnej Komisji komunikacji lub Jednostka certyfikująca telekomunikacji (jednostka certyfikująca telekomunikacji). TCB, obecny w ograniczonej liczbie, są podmioty upoważnione do sprawdzenia, czy produkt spełnia wymagania, aby otrzymać zatwierdzenie.
W praktyce, urządzenia elektroniczne, które wymagają certyfikacji FCC należy najpierw testowane w laboratoriach badawczych, Aby sprawdzić minimalne standardy wymagane. Następnie, sprawozdanie z badań i dokumentacji technicznej urządzenia powinny być zbadane przez TCB, kto będzie oceniać wyniki badań. Jeśli uzna, że produkt jest zgodny, wszczęcia procedury administracyjne dla zatwierdzenia certyfikacji.

Jeśli producent sprzętu elektronicznego chciał przedłużyć ich rynku do Stany Zjednoczone, Jest zatem oczywiste, że pierwszym krokiem jest zdecydowanie Pobierz atest FCC. Ale od czego zacząć?
SICOM, we współpracy z ważne certyfikacji i inne specjalistyczne laboratoria partnerów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi o doradztwo w zakresie procedur certyfikacji, Uruchom wszystkie testy i przygotowanie dokumentacji dla certyfikacji różnego rodzaju elektronicznych oraz produktów telekomunikacyjnych.

Są aspekty, które chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej? Napisz do soluzioni@sicomtesting.com i odpowiemy Ci.

10 Komentarze

 1. Attilio regolo

  Potrzebujemy porady do produkcji w Chinach jako marki następujące dwa produkty:
  1- CCTV ( kamery do nadzoru wideo);
  2- Dzielone układy klimatyzacyjne;

  przed rozpoczęciem produkcji, Musimy wiedzieć, jakie normy europejskie dla uzyskania różne certyfikaty ważne w Europie.
  Oczekujące, Pozdrawiamy.
  Samef srl
  Dyrektor naczelny
  Dr. Attilio Regolo
  Mobile 3358177235
  Tel.070/656878

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Do obrotu produktu w Europie musi być obecny na europejskim terytorium temat, osoba fizyczna lub prawna, odpowiedzialny za ich czy. Osoba odpowiedzialna musi zapewnić, że wszystkie kawałki na rynek odnoszą się do wszystkich stosownych dyrektyw europejskich tego produktu. Tym, którym musi być badane próbki przed wprowadzeniem produktu. Większość produktów są przedmiotem norm zharmonizowanych, które wskazują, które testy, aby uruchomić i jak przeprowadzić je zakładać, że produkt jest w. W dodatku, Menedżer produktu, będzie musiał umieścić w miejscu kontroli jakości produktów, w celu zapewnienia, że są one zgodne ze standardem początkowo próbował. Dla większości typów produktu za posiada uprawnienia do przeprowadzania badań w warsztacie lub opierając się na zewnętrzne laboratorium również gościnnie. We wszystkich przypadkach zharmonizowanych norm możesz zastosować wszystkie, dokładnie i metodycznie odpowiada co jest podany.
   Są również prawidłowe raporty otrzymane w laboratoriach chińskiej, ale należy podjąć pewne środki ostrożności dla kompletności, adekwatność, aktualizowanie i standardów stosowanych, prawdziwości sprawozdanie z badania.
   Niektóre firmy zwracają się do Sicom aby sprawdzić z formalnego punktu widzenia sprawozdanie z badania, innych firm poprosić o powtórzenie niektórych dowodów.
   Dla przywozu jest trudno mieć bezpośrednią kontrolę nad produkcją, tak często jesteśmy proszeni o nie wyrywkowe kontrole na przychodzące partii. W takim przypadku losowo wybranych jedną lub więcej części z partii i kontrole. To zrobić, aby zabezpieczyć się przed możliwe pogorszenie jakości dostarczonych produktów po tym rozpoczęto umów handlowych.
   Laboratoria testowe jako Sicom pomóc firmom w wszystkie te aspekty w taki sposób, aby chronić je przed problemy techniczne, kary administracyjne i obrazu, który może pojawić się. Prosimy o kontakt w celu omówienia konkretnych sytuacjach lub za pomocą metody post na ten sam kanał.
   Roberto

   Odpowiedz
 2. Fabrizio

  Cześć, Jesteśmy start up
  Ja i mój zespół budujemy bezprzewodowa ładowarka do smartfona, przeznaczone dla domu i biura

  układy elektroniczne są wykonane pod nasze oznaczenie w Chinach i oczekiwany zostać zwolniony przez chińskiego producenta certyfikacji CE, FCC

  Biorąc pod uwagę to, to jest konieczne do sprawdzenia rzeczywistego bezpieczeństwa’ Elektronika z certyfikowanym laboratorium jak Twoja?

  Możemy mówić do ten punkt tylko wewnętrznej elektroniki, dla reszty produktu gotowego ( Powłoka zewnętrzna ) należy wprowadzić nowy test dla gotowego produktu?

  Czy zapewniacie wszystkie inne dokumenty wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami, CE, FCC ?

  Dziękujemy za uwagi
  Czekam na Twoją odpowiedź przyjazny, powitanie

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   W takim przypadku importer jest całkowicie odpowiedzialny za produkt wprowadzony na rynek. Tak jest jego interes w zapewnieniu zgodności z obowiązującymi normami wszystkich części oddana do użytku.

   Niektórzy z naszych klientów pytają nas, aby sprawdzić spójność dokumentacji producenta wschodniej. Inni klienci wolą powtarzać w naszych testach produktów.

   Importer ma, w tych przypadkach, nie kontroli nad produkcją i dlatego musi zapewnić, że standardy utrzymać dla wszystkich elementów produkowanych przez badania próbki przychodzące partii. Kontroli nie może być ograniczony do tylko estetyczne, ale będzie musiał odpowiedzieć powrotem, w całości lub w części, Kontrola zgodności produktu.

   Wszystkie testy są wykonywane na gotowy produkt i kompletne, Niektóre z nich mogą dać różne wyniki usuwania i zmieniania otoki produktu.

   SICOM może pomóc klientom w wszystkie te aspekty dotyczące zarówno że oznakowanie CE FCC. Najszybszy sposób, aby żądać usług Sicom jest korzystanie z witryny http://www.sicomtesting.com i klikając na odpowiedni przycisk w prawym górnym rogu.

   Odpowiedz
 3. Simone

  Cześć, też mówię z uruchamiania sprzętu. Czytałem poprzedni komentarz i pojawiają się pewne wątpliwości.

  Co to jest zaletą, pomiędzy znalezienie sobie Chiński dostawca (która zapewnia mi z jednego kawałka całego produktu) Mam certyfikat CE/FCC; niż znaleźć jeden, który ma nie certyfikacji?

  Ma tam być zaletą w coraz dostaw z Chińska firma, która ma już certyfikat wszystkich i istnieje sposób, że mogę należy przerobić ponownie da capo certyfikat FCC takiego przez chiński producent był bezużyteczny. I mówię to wszystko tym bardziej więc fakt, że, Jeśli tak było, Chiński producent wydać grosza poświadczyć swoje produkty.

  Następnie, Co to jest zaletą ask chiński producent, który poświadcza swoje produkty? Formanty, które pozostają dla mnie (importer) będzie może być tańsze? Chciałbym, jeśli to możliwe wyjaśnienie tego punktu.

  Z góry dzięki,
  Serdecznie, Pozdrowienia.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Goodmorning Simon,
   w niektórych przypadkach obecność certyfikaty może oznaczać większą wiarygodność dostawców i zwiększa szanse, że produkt przekracza specyfikacje techniczne. W innych przypadkach, Jeśli jest to składnik, To może nie robi dużej różnicy w praktyce. Jednak jeśli “składnik” czy moduł radiowy, rzeczy nie są tak proste (zarówno technicznie i regulacyjnych). Sytuacja jest zupełnie inna, jeśli sprzedawca ma przedstawiciel Menedżera rezydenta na kluczowych rynkach, Europa i Stany Zjednoczone Ameryki, w tym przypadku jest importerem i ponosi pełną odpowiedzialność za swój produkt.
   Każdy przypadek należy oceniać w szczególności biorąc pod uwagę ryzyka i odpowiedzialności, które pociąga za sobą.

   Pozdrowienia i dobrej pracy przez personel Sicom

   Odpowiedz
 4. Alejandra

  Somos uruchamiania que piensa lanzar al mercado na Chiny pl fabricado smartphone, ¿cuáles syn los requisitos y pasos seguir para lograr la certificación CE FCC Y de nuestro producto?

  Su empresa ofrece asesoramiento en toda la dokumentacji necesaria para la CE y FCC ?

  ¿Cual seria ONZ costo aproximado?

  Gracias ,Saludos.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Drodzy Alejandra,

   FCC i CE certyfikacji produktu, Musisz przesłać do serii testów zgodności z nami i regulacje europejskie.

   SICOM pomoże Ci wykonać niezbędne badania oraz przygotowanie dokumentacji niezbędnej w celu swój produkt.

   Aby przygotować dla niej oferty kierowane, Prosimy o kontakt za pośrednictwem strony http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/

   SICOM personel

   Odpowiedz
 5. Maximilian

  Dzień dobry,
  Jesteśmy firmą oświetlenia i dla naszego produktu chcielibyśmy utrzymać certyfikat FCC. Elektryczne części składa się z reflektor LED, Tam są anteny rozmawia odbiorników. Jakie są kroki, które musimy? Po prostu zrobić testy w laboratorium certified lub nadal muszą być zatwierdzone przez FCC?
  Dziękujemy za uwagi.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Dzień dobry,

   Jako produkt nie zawiera interfejsy radiowe, po prostu go przetestować w laboratorium właściwe dla zgodności z wymaganiami FCC, bez udziału poświadczania. SICOM można skorzystać z pomocy w wszystkie kroki dla certyfikacji produktu, Uruchamianie testów zgodnie z obowiązującymi przepisami FCC i przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *