Rynek USA i certyfikatu FCC

FCC i CE oznaczone obwodu

Aby uruchomić ich produktów na rynkach międzynarodowych, firmy mają przed nimi kilka kroków. Jednym z nich jest wymóg, aby zaświadczyć, że produkty, które mają być wprowadzone na rynek są zgodne z wymogami technicznymi określonymi przez przepisy krajowe.
W dziedzinie elektroniki i telekomunikacji, The Stany Zjednoczone są jednym z najbardziej popularnych miejsc od producenta, importerów i dystrybutorów; Ale nawet tutaj, Podobnie jak w innych krajach, sprzedaż tych urządzeń jest regulowane przez jednostkę certyfikującą i otoczenia regulacyjnego, The Federalna Komisja łączności (FCC).
FCC zezwala na obrót elektronicznych i urządzeń telekomunikacyjnych, tylko jeśli spełniają wszystkie kryteria zgodności z normami wymagane przez prawo. Tak, produkty, które przechodzą procedurach testowania i zatwierdzania, uzyskać certyfikat FCC i może być wprowadzony na rynek USA.

FCC: normy dla elektronicznych i urządzeń telekomunikacyjnych

W Stanach Zjednoczonych, Federal Communications Commission (FCC) jest organ odpowiedzialny za określenie norm technicznych i standardów w odniesieniu do różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, łącznie z urządzeniami radiowymi, końcowych urządzeń telekomunikacyjnych oraz urządzeń przemysłowych, medycznych i naukowych.

Wszystkie specjalne lokalnymi przepisami, odwołuje się tych i innych urządzeń, są zawarte w różnych częściach, które tworzą Tytuł 47 Kodeksu przepisów federalnych w Stanach Zjednoczonych (Code of Federal Regulations).
Żeby wymienić kilka punktów, FCC, w początkowej fazie zadaje takie, aby ustanowić najwyższe dopuszczalne poziomy SAR (Szybkość pochłaniania właściwego energii) dlaekspozycji u ludzi na promieniowanie elektromagnetyczne.
W części 15 reguluje limit ilości z pola elektromagnetycznego emitowanego przez umyślne emitery, radia, które nadawane bez licencji, i niezamierzone emitery, urządzeń elektrycznych, które zawierają w nich obwody cyfrowe i pracy nad 9000 drgań na sekundę (9kHz).
Zasady dotyczące telefonów komórkowych, nadajniki telefon i radio satelitarne są dostępne, Zamiast tego, w różnych punktach innych części składowych rozporządzeń.

Jak postępować, aby uzyskać certyfikat FCC?

Etykieta FCC

FCC ma trzech różnych zezwoleń: Sprawdź, Deklaracja zgodności i certyfikacji.
W zależności od produktów i procedur, zgody na wydanie certyfikat FCC odpowiadają Federalnej Komisji komunikacji lub Jednostka certyfikująca telekomunikacji (jednostka certyfikująca telekomunikacji). TCB, obecny w ograniczonej liczbie, są podmioty upoważnione do sprawdzenia, czy produkt spełnia wymagania, aby otrzymać zatwierdzenie.
W praktyce, urządzenia elektroniczne, które wymagają certyfikacji FCC należy najpierw testowane w laboratoriach badawczych, Aby sprawdzić minimalne standardy wymagane. Następnie, sprawozdanie z badań i dokumentacji technicznej urządzenia powinny być zbadane przez TCB, kto będzie oceniać wyniki badań. Jeśli uzna, że produkt jest zgodny, wszczęcia procedury administracyjne dla zatwierdzenia certyfikacji.

Jeśli producent sprzętu elektronicznego chciał przedłużyć ich rynku do Stany Zjednoczone, Jest zatem oczywiste, że pierwszym krokiem jest zdecydowanie Pobierz atest FCC. Ale od czego zacząć?
SICOM, we współpracy z ważne certyfikacji i inne specjalistyczne laboratoria partnerów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi o doradztwo w zakresie procedur certyfikacji, Uruchom wszystkie testy i przygotowanie dokumentacji dla certyfikacji różnego rodzaju elektronicznych oraz produktów telekomunikacyjnych.

Są aspekty, które chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej? Napisz do soluzioni@sicomtesting.com i odpowiemy Ci.

6 Komentarze

 1. Miguel

  Historia jest koszt masz certyfikat FCC

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Drodzy Miguel, conoscer koszt certyfikacji dla FCC produktu, skontaktuj się z nami http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/.
   Pozdrawiam
   Personel Sicom

   Odpowiedz
 2. Diego yus

  Dzień dobry,
  Chciałbym otrzymywać porady dotyczące przepisów FCC; procedury certyfikacji, Uruchom wszystkie testy i przygotować dokumentację dla certyfikacji różnego rodzaju elektroniczne.
  Dziękuję,
  Pozdrowienia

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Drodzy Diego, Skontaktuj się z nami http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/, i w ten sposób możemy ocenić produkty wymagające certyfikacji
   i szybko przygotować dla Ciebie szczegółowy budżet.
   Pozdrawiam
   Personel Sicom

   Odpowiedz
 3. Roxana Avila

  Estimados, como puedo verificar la autenticidad de la certificacion FCC? estoy importando y la empresa me indica que cuenta con certificado FCC.

  Odpowiedz
  1. Admin (Autor postu)

   Querida Roxana, la autenticidad de la certificación FCC depende del tipo de producto certificado. Para comprobar la conformidad de los productos, el reglamento FCC establece modos diferentes según el tipo de producto que se certifica (radia, electrónico, etc). Si necesita más informarciones sobre la certificación FCC de sus productos, Skontaktuj się z nami http://www.sicomtesting.com/es/richiesta-di-preventivo/
   Pozdrawiam
   Personel Sicom

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *