Ładowarki indukcyjne: poświadczać w Europie, Stany Zjednoczone Ameryki i Kanada

Ładowarka bezprzewodowa

Jak Ustaw ładowarkę baterii wykorzystuje indukcyjne obowiązujące normy, Kanada i Europa?

Ładowarki indukcyjne wprowadzono na rynek kilka lat: wygody do ładowania urządzeń oczyszczających z zarzutów kabli i gniazd z pewnością ma swoje strony praktycznej. Jeśli dodamy także urok minimalne kształtów i często futurystyczny, To proste zobaczyć, jak tego rodzaju technologii chcesz potwierdzić Boom. Ładowarki indukcyjne: Co to są rozporządzeń regulujących badania emisji tego produktu ? Zależy od. Zobaczmy, dlaczego.

Charghers jest produktem elektroniczne i elektryczne bezprzewodowe funkcje, których można, Podobnie jak wszystkie produkty elektryczne i elektroniczne, Włączenie więcej umiejętności. Jest tak, że nadaje się do bezprzewodowego charghers memo tylko funkcja ładowania lub też dodać możliwość transferu danych: do przestrzegania, jednak jest nie tylko, niezmienne cechy produktu i kraju odniesienia.

Tak przed wprowadzeniem produktu na rynek, proces certyfikacji odpowiedniej ścieżki musi być bardziej ostrożny. Istnieją więcej rozporządzeń i dyrektyw należy przestrzegać: należy wziąć pod uwagę składniki, funkcje i końcowe kraju, do którego produkt jest przeznaczony.

Południowej Wireless opłat wykonawczych w USA

FCC klasyfikuje bezprzewodowych opłat jak chłodnica "celowe". Procedura postępowania w przypadku ’ ’ na dopuszczenie do obrotu jest do certyfikacji. Testy mają być stosowane do produktu są ustanowione zgodnie z art. “Tytuł 47 Kodeksu przepisów federalnych” FCC, część 15 i części 18 (Specjalnie dla urządzeń “Bezprzewodowe zasilanie urządzeń do przesyłania”).

Wireless południe opłat regulacyjnych w KanadaŁadowarka

Specyfikacja standardu radio RSS-216 opublikowane pod koniec 2014 dotyczące zasilania bezprzewodowego transferu (bezprzewodowa ładowarka) ustanawia minimalne wymagania dla urządzeń transmisji bezprzewodowej energii z ’ zarządzanie energią i / lub kontroli i rozróżnia trzy rodzaje urządzeń w oparciu o ich klasyfikację jako urządzeń radiowych ( kategorii I lub II) lub urządzeń powodujących zakłócenia , w szczególności, przemysłowe , Wyposażenie medyczne i naukowe (ISM).

Przepisy Południowej Wireless opłaty w Europie

W Europie ładowarki indukcyjne nie uznaje tylko radio emiter i testów EMC, które odwołują się do certyfikacji są uporządkowane według kategorii produktu przynależności. Jeśli ładowarka indukcyjna jest również przeznaczony do przesyłania danych na tej samej częstotliwości co ładowarka baterii, następnie produkt wchodzi w zakres dyrektywy RE (2014/53/UNII EUROPEJSKIEJ) i normą zharmonizowaną odniesienia dla certyfikacji jest pl 300 330-2.

W celu dostosowania się do tych nowych technologii, Europejski Instytut norm telekomunikacyjnych, wprowadzony w 2015, Zmiana ETSI EN 300 330-2 V 1.6.1. Dokument jest krótki ogólny urządzenia, nadajniki pętli indukcyjnej, urządzenia radiowe i urządzenia do bezprzewodowej transmisji energii (stałych stacji, Mobilnych i przenośnych) i odróżnia procedurami przyjętymi w zależności od liczby funkcji produktu i częstotliwości od tych używanych.

Aspekty bezpieczeństwa

We wszystkich tych przypadkach, niezależnie od kraju, Jeśli produkt jest w użyciu, sfery krajowych, muszą być wykonywane zgodnie z normami zharmonizowanymi badania i próby IEC 60335 lub odnoszą się do tych Europejczyków I 60335-1 i pl 60335-2-6 zapewnienie dla gospodarstwa domowego do kuchni, Piec, piekarników i podobnych przyrządów do użytku domowego.

Ekspozycji u ludzi

Ostatni ale nie najmniej, są uważane za przepisy dotyczące narażenia człowieka . Produkty muszą być poddawane kontroli i testów szybkości promieniowanie emitowane dla zachowania zdrowia od szkodliwych źródeł. , Dla urządzeń domowych, takich jak, ma zastosowanie zharmonizowanej normy EN 62233 “Metody pomiaru pól elektromagnetycznych urządzeń gospodarstwa domowego i podobieństw w odniesieniu do ’ narażenia człowieka” lub odpowiadające im IEC 62233 dla USA.

SICOM certyfikuje produkty elektryczne i elektroniczne dla Europy, Stany Zjednoczone Ameryki i Kanada.

Nasze doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.

info@sicomtesting.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostaną opublikowane. Pola wymagane są oznaczone *